O G Ł O S Z E N I E

Dnia 10 czerwca br. odbędzie się w Opolu Benefis Jana Pietrzaka

Koncert odbędzie się w godz. 20 – 24.
Zarząd Regionu Śląsko-Dąbrowskiego dysponuje pewną pulą biletów dla członków „Solidarności” i współmałżonka czy dziecko w cenie 25 zł.
Koszt biletów dla członków związku z Batorego zostanie pokryty z funduszy związkowych.
Zarząd Regionu Śląsko-Dąbrowskiego pokryje koszty przejazdu autobusów i busów /nie mniejszych niż 18 osób/.
Wszystkich chętnych członków związku prosimy o kontakt z przewodniczącą do końca maja.