wyboryK O M U N I K A T   W Y B O R C Z Y

dla członków związku NSZZ „Solidarność” zatrudnionych w Alchemii S.A.

Oddział STALOWNIA Batory

Zgodnie z Uchwałami Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” oraz Uchwałą POZ NSZZ „Solidarność” przy Alchemii S.A. – Zakład Huta Batory w Chorzowie rozpoczęła się akcja wyborcza w której wybierzemy nowe władze związkowe na kadencję 2018-2022 tj.:

Powołana została Komisja Wyborcza w składzie: Przewodnicząca: - Penkała Stefania
Członkowie:

- Flak Andrzej
- Kaczmarski Jerzy
- Kozieł Mariusz
- Planetors Henryk

Powyższa Komisja odpowiedzialna jest za przeprowadzenie wyborów w obu Oddziałach w Chorzowie oraz spółkach około hutniczych objętych terenem działania związku.

Komisja Wyborcza prosi członków związku o pisemne zgłaszanie kandydatów na Delegata na Walne Zebranie Delegatów NSZZ „Solidarność”.
Zgłoszenia kandydatów należy składać do członków Komisji Wyborczej do dnia poprzedzającego zebranie. Karty zgłoszenia kandydatów na delegatów są do odebrania u członków Komisji Wyborczej.

Zebranie członków związku NSZZ „Solidarność” zatrudnionych na STALOWNI, które związane jest z wyborem delegatów na Walne Zebranie Delegatów na kadencję 2018 - 2022 odbędzie się dnia 06 grudnia br. o godz. 1400 w świetlicy Oddziału.

Za Komisję Wyborczą

Przewodnicząca