urnaKOMUNIKAT WYBORCZY

Komisja Wyborcza NSZZ „Solidarność” informuje, że zakończyły się wybory delegatów na Walne Zebranie Delegatów w Oddziałach Alchemii S.A. w Chorzowie oraz Spółkach objętych terenem działania związku.

Zgodnie z kluczem wyborczym w czterech okręgach wyborczych wybrano 15 delegatów, spośród których 20 lutego br. odbędą się wybory nowego zarządu związku w Chorzowie na kadencję 2018 – 2022.
Delegatami na Walne Zebranie delegatów zostali wybrani /w kolejności alfabetycznej:
- Cholewiński Jarosław
- Flak Andrzej