plakat wpp1657731189323

Koleżanki i Koledzy!

3 września w Katowicach, w Dolinie Trzech Stawów odbędzie się Piknik rodzinny z okazji 42. urodzin „Solidarności”. Na scenie wystąpią kabaret RAK i zespoły Classic i Beauty Plate. Na uczestników pikniku czekają liczne atrakcje i niespodzianki oraz loteria z cennymi nagrodami.

Dla członków związku organizatorzy przygotowali talony na konsumpcję.

Cena talonu dla członka związku i jego rodziny wynosi 30 zł .
Talon dla dzieci obejmuje dwa napoje, dwie cienkie kiełbaski, frytki i kawałki kurczaka, natomiast dla dorosłych dwa napoje (piwo), kiełbasę, rumsztyk i befsztyk.

Program pikniku:

14.30 – otwarcie imprezy, powitanie uczestników
15.00 – kabaret Rak
16.30 – zespół Classic
17.30 – pierwsze losowanie (5 nagród)
18.00 – zespół Beauty Plate
19.30 – drugie losowanie (5 nagród)
20.15 – ciąg dalszy występu Beauty Plate

Talony będą wydawane przedstawicielom organizacji związkowych za gotówkę
w siedzibie Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „Solidarność” w dniach od 18 lipca do 17 sierpnia. Ilość talonów jest ograniczona.

Zwracamy się do członków związku chcących uczestniczyć w imprezie o zgłaszanie się do przedstawicieli zarządu związku na poszczególnych Oddziałach Alchemii S.A. w Chorzowie. Wpłatę gotówkową należy uiścić najpóźniej do 10 sierpnia br.