info-147927 640

W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie związków zawodowych działających w spółce dotyczące ustalenia zasad i wypłaty środków z funduszu socjalnego w br. Informujemy, że pracodawca nie dotrzymał uzgodnień ze spotkania, po którym dwa dni później wskazał znacznie pomniejszoną wysokość odpisu na fundusz. Związki zawodowe nie wyraziły zgody na obniżenie odpisu podstawowego i pisemnie przedstawiły dziś swoje stanowisko w sprawie oraz przekazały projekt porozumienia dot. podziału środków socjalnych na ten rok. Oczekujemy na stanowisko pracodawcy. O dalszych podjętych działaniach będziemy informować na bieżąco a członkowie związku w razie pytań dot. funduszu socjalnego proszeni są o kontakt z przedstawicielami związkowymi w spółce.